The 2022 KT Excellence Awards Winners and Nominees

Bekendmaking van de winnaars van de Global Excellence Award 2022

Winnaars van Kepner-Tregoe's Global Excellence Awards voor 2022:

Individuele prijzen

Programmaleider van het jaar

Ann M. Nordman - Corning Incorporated
Katharine von der Fecht - CSL
Greg J Willis - Dell Technologies
Yu-Ding, Chang - Micron
Gareth Phillips- Sun Chemical Ltd

Facilitator van het Jaar

Hadassah R Eley - Biogen
Harvey D. Manley - ConvaTec, PLC
Adeolu, O, Adegboye - Exxonmobil
Paul Coles - Siemens Healthineers

Coach van het Jaar

Rocco del Priore - Devro PLC
Rader Lee Eberhardt - onsemi
Jacob Bolger-Linser - Philips Gezondheidszorg
Todd R. Sam - Stellantis
Fred Thornborrow - VMware, Inc

Rational Management Bedrijfsleider van het Jaar

Dedi Yandri - Asia Pacific Resources International Limited (APRIL) Groep
Andrew Maves - Bristol Myers Squibb
David Morgan - ConvaTec, PLC
Dan, Wu - Corning Incorporated (regio Azië)
Jane Qi - Flextronics Information Technology (Shenzhen) Co., Ltd
Foong Leng Lo - Mowi Singapore Pte Ltd
Jud Estes - Stellantis
Joel Hartman - Stellantis

Team onderscheidingen

Probleemoplossende uitmuntendheid

Abbott Laboratories
Adient Puebla
GKN Aerospace - Fokker
Hamburger Rieger GmbH
NS BlueScope (Thailand) Co., Ltd.
onsemi
SAP SE
Stellantis

Besluitvorming Excellence

Adient - Derramadero
Adient - Lerma
ConvaTec, PLC

Situation Appraisal Excellence

Hilmar Cheese Company, Inc.
NS BlueScope (Thailand) Co., Ltd.
Philips Gezondheidszorg

Gecombineerde KT Technologieën Uitmuntendheid

Bristol Myers Squibb
Hamburger Rieger GmbH
Microsoft
Network Rail
Suncor Energy Inc.

Organisatie Onderscheidingen

Excellentie in het gebruik van het KT-proces in productieoperaties

DULUX
Neste
NXP Halfgeleiders
Sun Chemical

Uitmuntendheid in het gebruik van het KT-proces in dienstverleningsoperaties

EV Groep
HCL Software Ondersteuning
Ruimte Telescoop Wetenschappelijk Instituut
Tetra Pak

Programma voor de ontwikkeling van de menselijke hulpbronnen - Uitmuntendheid

Flex GBS HR
Honda
Nissan

Kritisch Denken Culturele Uitmuntendheid 

Adient Puebla Fabriek
BAE Systems, Inc
BeiGene China
DBS Bank Limited
DURAG Groep
Märkisches Werk GmbH

Ontvangers van de voordrachten van de formele selectiecomités

Voor de 12 KT uitmuntendheidsprijzen van 2022, de volgende personen, teams en organisaties zijn begiftigd met formele nominaties door de KTEA Selectie Commissie:

Nominaties voor individuele prijzen

Nominaties programmaleider van het jaar

Ann M. Nordman - Corning Incorporated
Ernst Paul Beukema - Forbo Flooring BV
Gareth Phillips - Sun Chemical Ltd
Greg J Willis - Dell Technologies
Harvey D. Manley - ConvaTec, PLC
Johannes Winkler - EVGroup
Katharine von der Fecht - CSL Behring
Yu-Ding, Chang - Micron

Nominaties voor Facilitator van het Jaar

Adeolu, O, Adegboye - ExxonMobil
Glyn Evans - Sun Chemical Ltd
Hadassah R Eley - Biogen
Harvey D. Manley - ConvaTec, PLC
Paul Coles - Siemens Healthineers
Peter op 't Veld - NXP Semiconductors
Rader Lee Eberhardt - onsemi
Rebecca L. Burt - Corning Incorporated

Coach van het Jaar Nominaties

David Gillespie - Bravura Solutions Limited
Fred Thornborrow - VMWare, Inc.
Geraldine Kwiatkowski - Devro PLC
Jacob Bolger-Linser - Philips Gezondheidszorg
Rader Lee Eberhardt - onsemi
Robert J. Brennan - GlobalFoundries Inc.
Rocco del Priore - Devro PLC
Todd R. Sam - Stellantis

Nominaties voor Rational Management van het Jaar

Andrew Maves - Bristol Myers Squibb
Dan Wu - Corning Incorporated
David Morgan - ConvaTec, PLC
Dedi Yandri - Asia Pacific Resources International Limited (APRIL) Groep
Foong Leng Lo - Mowi Singapore Pte Ltd
Jane Qi - Flextronics International Ltd.
Joel Hartman - Stellantis
Jud Estes - Stellantis
Susan Reed - Space Telescope Science Institute

Team Award Nominaties

Nominaties voor probleemoplossende uitmuntendheid

Abbott Laboratories
Adient - Puebla (3 nominaties)
DURAG GmbH
DuluxGroep
ExxonMobil
GKN Aerospace - Fokker
Hamburger Rieger GmbH (2 nominaties)
onsemi
Orica
SAP SE

Nominaties voor uitmuntendheid in besluitvorming

Adient - Aguascalientes
Adient - Derramadero
Adient - Lerma
Amazon
BHP
ConvaTec, PLC
Microsoft
Philips Gezondheidszorg

Nominaties voor situatiebeoordeling uitmuntendheid

Apple
BMW
ConvaTec, PLC
Hilmar Cheese Company, Inc.
NS BlueScope (Thailand) Co., Ltd.
Philips Gezondheidszorg
SAP
VMWare

Nominaties gecombineerde KT-technologieën voor uitmuntendheid

Bristol Myers Squibb
ConvaTec, PLC
Hamburger Rieger GmbH
Microsoft (2 nominaties)
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Network Rail
Suncor Energy Inc.

Nominaties voor organisatieprijzen

Nominaties voor uitmuntendheid in het gebruik van het KT-proces bij productieactiviteiten

Adient - Regio 3
Devro PLC
DuluxGroep
NXP Halfgeleiders
Neste Singapore
Stellantis
Sun Chemical Ltd

Nominaties voor uitmuntendheid in het gebruik van het KT-proces in dienstverleningsactiviteiten

EVGroup
HCL
Microsoft
SAP
Ruimte Telescoop Wetenschappelijk Instituut
TetraPak

Nominaties voor het programma voor de ontwikkeling van de menselijke hulpbronnen van uitmuntendheid

Airbus
Cisco
Flextronics International Ltd.
Honda
Nissan
Robert Bosch

Kritisch Denken - Nominaties voor Culturele Excellentie

Adient - Puebla
BAE Systems, Inc.
BeiGene (Shanghai) Co., Ltd.
DBS Bank Limited
DURAG GmbH
Märkisches Werk GmbH
Philips Gezondheidszorg
Ruimte Telescoop Wetenschappelijk Instituut

Nog vragen?

Voel je vrij om contact met ons op te nemen voor alle details of informatie

Neem contact met ons op